Jaume R

Curriculum

Nascut a Palma el 19 de març de 1967.

Va cursar BUP al Col.legi La Salle de Palma. Certificat de professionalitat en Organització i gestió de magatzems el març de 2016.

Experiència

Coordinador de l’àrea de Manteniment de la via pública a l’Ajuntament de Marratxí (agost 2007-juny 2015).

Gran Casino de Mallorca, departament de caixa. Maig 1995-juny 2000 i juny 2003-juliol 2007.

Empresa familiar del sector del calçat, entre octubre 2000 i juny 2004.

Des de juny de 2015 és regidor de l’oposició a l’Ajuntament de Marratxí.

Ús de Cookies

Aquest lloc web utilitza Cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l`enllaç per a més informació. ACEPTAR

Aviso de cookies